345RIPLF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 345RIPLF
Valmistaja / merkki: IDT (Integrated Device Technology)
Tuotteen Kuvaus IC VERSACLOCK SYNTHESIZER 20QSOP
lomakkeissa: 345RIPLF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3025 pcs
  • Viesti
345RIPLF: n tekniset tiedot
Osa numero 345RIPLF Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC VERSACLOCK SYNTHESIZER 20QSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 23656 pcs Tietolomake 345RIPLF.pdf
Jännite - Supply 3.15 V ~ 3.45 V Tyyppi Clock/Frequency Synthesizer
Toimittaja Device Package 20-QSOP Sarja VersaClock®
Ratio - Input: Tuotos 1:9 Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) PLL Yes with Bypass
ulostulo LVCMOS Muut nimet 800-2366-5
ICS345RIPLF
ICS345RIPLF-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Circuits 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant panos Clock, Crystal
Taajuus - Max 200MHz Jakaja / Kerroin No/Yes
Differential - Input: Tuotos No/No Perusosan osanumero ICS345
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
345RPLF
345RPLF
valmistajat: IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus: IC VERSACLOCK SYNTHESIZER 20QSOP
Varastossa: 28050 pcs
ladata: 345RPLF.pdf
RFQ
345S4
345S4
valmistajat: Conxall / Switchcraft
Kuvaus: CABLE R/A FEMALE 5POS SGL-END 4M
Varastossa: 3317 pcs
ladata: 345S4.pdf
RFQ
345S1
345S1
Kuvaus: CABLE R/A FEMALE 5POS SGL-END 1M
ladata: 345S1.pdf
345P4
345P4
Kuvaus: CABLE R/A MALE 5POS SGL-END 4M
ladata: 345P4.pdf
345LS-R1
345LS-R1
valmistajat: VCC (Visual Communications Company)
Kuvaus: LED REPLAC. T-1 3/4 SLIDE RED
ladata:
345P2
345P2
Kuvaus: CABLE R/A MALE 5POS SGL-END 2M
ladata: 345P2.pdf
345LS-O1
345LS-O1
Kuvaus: LED REPLAC. T-1 3/4 SLIDE ORANGE
ladata:
345P1
345P1
Kuvaus: CABLE R/A MALE 5POS SGL-END 1M
ladata: 345P1.pdf
345S2
345S2
Kuvaus: CABLE R/A FEMALE 5POS SGL-END 2M
ladata: 345S2.pdf
345RIPLFT
345RIPLFT
ladata: 345RIPLFT.pdf
345RPLFT
345RPLFT
ladata: 345RPLFT.pdf
345LS-W1
345LS-W1
Kuvaus: LED REPLAC. T-1 3/4 SLIDE WHITE
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna