345RPLFT
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 345RPLFT
Valmistaja / merkki: IDT (Integrated Device Technology)
Tuotteen Kuvaus IC VERSACLOCK SYNTHESIZER 20QSOP
lomakkeissa: 345RPLFT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
345RPLFT: n tekniset tiedot
Osa numero 345RPLFT Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC VERSACLOCK SYNTHESIZER 20QSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 34682 pcs Tietolomake 345RPLFT.pdf
Jännite - Supply 3.15 V ~ 3.45 V Tyyppi Clock/Frequency Synthesizer
Toimittaja Device Package 20-QSOP Sarja VersaClock®
Ratio - Input: Tuotos 1:9 Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) PLL Yes with Bypass
ulostulo LVCMOS Muut nimet ICS345RPLFT
ICS345RPLFT-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Lukumäärä Circuits 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant panos Clock, Crystal
Taajuus - Max 200MHz Jakaja / Kerroin No/Yes
Differential - Input: Tuotos No/No Perusosan osanumero ICS345
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
345RIPLFT
345RIPLFT
valmistajat: IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus: IC VERSACLOCK SYNTHESIZER 20QSOP
Varastossa: 24591 pcs
ladata: 345RIPLFT.pdf
RFQ
345S2
345S2
valmistajat: Conxall / Switchcraft
Kuvaus: CABLE R/A FEMALE 5POS SGL-END 2M
Varastossa: 4163 pcs
ladata: 345S2.pdf
RFQ
345P2
345P2
Kuvaus: CABLE R/A MALE 5POS SGL-END 2M
ladata: 345P2.pdf
345RPLF
345RPLF
ladata: 345RPLF.pdf
345LS-W1
345LS-W1
valmistajat: VCC (Visual Communications Company)
Kuvaus: LED REPLAC. T-1 3/4 SLIDE WHITE
ladata:
345P4
345P4
Kuvaus: CABLE R/A MALE 5POS SGL-END 4M
ladata: 345P4.pdf
345P1
345P1
Kuvaus: CABLE R/A MALE 5POS SGL-END 1M
ladata: 345P1.pdf
345S4
345S4
Kuvaus: CABLE R/A FEMALE 5POS SGL-END 4M
ladata: 345S4.pdf
345RIPLF
345RIPLF
ladata: 345RIPLF.pdf
345S1
345S1
Kuvaus: CABLE R/A FEMALE 5POS SGL-END 1M
ladata: 345S1.pdf
345LS-O1
345LS-O1
Kuvaus: LED REPLAC. T-1 3/4 SLIDE ORANGE
ladata:
345LS-R1
345LS-R1
Kuvaus: LED REPLAC. T-1 3/4 SLIDE RED
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna