71321LA55JI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 71321LA55JI8
Valmistaja / merkki: IDT (Integrated Device Technology)
Tuotteen Kuvaus IC SRAM 16K PARALLEL 52PLCC
lomakkeissa: 71321LA55JI8.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
71321LA55JI8: n tekniset tiedot
Osa numero 71321LA55JI8 Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 16K PARALLEL 52PLCC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5612 pcs Tietolomake 71321LA55JI8.pdf
Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu 55ns Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V
teknologia SRAM - Dual Port, Asynchronous Toimittaja Device Package 52-PLCC (19.13x19.13)
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 52-LCC (J-Lead) Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)