71321LA55PFI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 71321LA55PFI8
Valmistaja / merkki: IDT (Integrated Device Technology)
Tuotteen Kuvaus IC SRAM 16K PARALLEL 64TQFP
lomakkeissa: 71321LA55PFI8.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
71321LA55PFI8: n tekniset tiedot
Osa numero 71321LA55PFI8 Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 16K PARALLEL 64TQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4428 pcs Tietolomake 71321LA55PFI8.pdf
Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu 55ns Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V
teknologia SRAM - Dual Port, Asynchronous Toimittaja Device Package 64-TQFP (14x14)
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 64-LQFP Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)