71321LA55TFG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 71321LA55TFG8
Valmistaja / merkki: IDT (Integrated Device Technology)
Tuotteen Kuvaus IC SRAM 16K PARALLEL 64TQFP
lomakkeissa: 71321LA55TFG8.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
71321LA55TFG8: n tekniset tiedot
Osa numero 71321LA55TFG8 Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 16K PARALLEL 64TQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 12164 pcs Tietolomake 71321LA55TFG8.pdf
Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu 55ns Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V
teknologia SRAM - Dual Port, Asynchronous Toimittaja Device Package 64-TQFP
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 64-LQFP Muut nimet IDT71321LA55TFG8
IDT71321LA55TFG8-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA) Asennustyyppi Surface Mount