7134LA55J
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 7134LA55J
Valmistaja / merkki: IDT (Integrated Device Technology)
Tuotteen Kuvaus IC SRAM 32K PARALLEL 52PLCC
lomakkeissa: 7134LA55J.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
7134LA55J: n tekniset tiedot
Osa numero 7134LA55J Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 32K PARALLEL 52PLCC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4810 pcs Tietolomake 7134LA55J.pdf
Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu 55ns Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V
teknologia SRAM - Dual Port, Asynchronous Toimittaja Device Package 52-PLCC (19.13x19.13)
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 52-LCC (J-Lead) Muut nimet IDT7134LA55J
IDT7134LA55J-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA) Asennustyyppi Surface Mount