7134LA55P
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
7134LA55P Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 7134LA55P
Valmistaja / merkki: IDT (Integrated Device Technology)
Tuotteen Kuvaus IC SRAM 32K PARALLEL 48DIP
lomakkeissa: 7134LA55P.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
7134LA55P: n tekniset tiedot
Osa numero 7134LA55P Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 32K PARALLEL 48DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3890 pcs Tietolomake 7134LA55P.pdf
Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu 55ns Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V
teknologia SRAM - Dual Port, Asynchronous Toimittaja Device Package 48-PDIP
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 48-DIP (0.600", 15.24mm) Muut nimet IDT7134LA55P
IDT7134LA55P-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA) Asennustyyppi Through Hole