7142LA55C
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 7142LA55C
Valmistaja / merkki: IDT (Integrated Device Technology)
Tuotteen Kuvaus IC SRAM 16K PARALLEL SB48
lomakkeissa: 7142LA55C.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
40 pcs
  • Viesti
7142LA55C: n tekniset tiedot
Osa numero 7142LA55C Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 16K PARALLEL SB48 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1975 pcs Tietolomake 7142LA55C.pdf
Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu 55ns Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V
teknologia SRAM - Dual Port, Asynchronous Toimittaja Device Package 48-SIDE BRAZED
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 48-DIP (0.600", 15.24mm) Muut nimet IDT7142LA55C
IDT7142LA55C-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA) Asennustyyppi Through Hole