7142LA55CB
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 7142LA55CB
Valmistaja / merkki: IDT (Integrated Device Technology)
Tuotteen Kuvaus IC SRAM 16K PARALLEL SB48
lomakkeissa: 7142LA55CB.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 813 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 813 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
40 pcs
  • Viesti
7142LA55CB: n tekniset tiedot
Osa numero 7142LA55CB Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 16K PARALLEL SB48 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 813 pcs Tietolomake 7142LA55CB.pdf
Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu 55ns Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V
teknologia SRAM - Dual Port, Asynchronous Toimittaja Device Package 48-SIDE BRAZED
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 48-DIP (0.600", 15.24mm) Muut nimet IDT7142LA55CB
IDT7142LA55CB-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C (TA) Asennustyyppi Through Hole