CS82C54-10Z
IntersilIntersil
CS82C54-10Z Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CS82C54-10Z
Valmistaja / merkki: Intersil
Tuotteen Kuvaus IC OSC PROG TIMER 10MHZ 28PLCC
lomakkeissa: CS82C54-10Z.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
37 pcs
111 pcs
518 pcs
1036 pcs
  • Viesti
CS82C54-10Z: n tekniset tiedot
Osa numero CS82C54-10Z Valmistaja Intersil
Kuvaus IC OSC PROG TIMER 10MHZ 28PLCC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7621 pcs Tietolomake CS82C54-10Z.pdf
Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Tyyppi Programmable Timer
Toimittaja Device Package 28-PLCC (11.51x11.51) Sarja -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 28-LCC (J-Lead)
Muut nimet CS82C5410Z Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Taajuus 10MHz
Yksityiskohtainen kuvaus Programmable Timer IC 10MHz 28-PLCC (11.51x11.51) Nykyinen - Supply 10mA