CS82C54-12
IntersilIntersil
CS82C54-12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CS82C54-12
Valmistaja / merkki: Intersil
Tuotteen Kuvaus IC OSC PROG TIMER 12MHZ 28PLCC
lomakkeissa: CS82C54-12.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
CS82C54-12: n tekniset tiedot
Osa numero CS82C54-12 Valmistaja Intersil
Kuvaus IC OSC PROG TIMER 12MHZ 28PLCC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3185 pcs Tietolomake CS82C54-12.pdf
Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Tyyppi Programmable Timer
Toimittaja Device Package 28-PLCC (11.51x11.51) Sarja -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 28-LCC (J-Lead)
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Taajuus 12MHz Yksityiskohtainen kuvaus Programmable Timer IC 12MHz 28-PLCC (11.51x11.51)
Nykyinen - Supply 10mA Laskea -