FF02S29SV1-R3000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FF02S29SV1-R3000
Valmistaja / merkki: JAE Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus CONN FPC BOTTOM 29POS 0.30MM R/A
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
FF02S29SV1-R3000: n tekniset tiedot
Osa numero FF02S29SV1-R3000 Valmistaja JAE Electronics, Inc.
Kuvaus CONN FPC BOTTOM 29POS 0.30MM R/A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 28463 pcs Tietolomake
Voltage Rating 50V päättyminen Solder
Sarja FF02S Piki 0.012" (0.30mm)
Pakkaus Tape & Reel (TR) Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Joitakin paikkoja 29 Asennustyyppi Surface Mount, Right Angle
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) liitäntäsykleillä -
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 lukitusta Flip Lock
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Kotelon materiaali Liquid Crystal Polymer (LCP)
Asuminen Color White Korkeus Board 0.035" (0.88mm)
Flat Flex tyyppi FPC ominaisuudet Zero Insertion Force (ZIF)
SAK, FCB Paksuus 0.12mm Yksityiskohtainen kuvaus 29 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle
Nykyinen arvostelu 0.35A per Contact Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteydenotto Finish Paksuus 3.90µin (0.099µm) Yhteydenotto Finish Gold
Liitin / yhteystyyppi Contacts, Bottom Kaapeli End Type Straight
toimilaite Material Polyphenylene Sulfide (PPS) toimilaite Color Black
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
FF02S25SV1
FF02S25SV1
valmistajat: JAE Electronics, Inc.
Kuvaus: CONN FPC BOTTOM 25POS 0.30MM R/A
Varastossa: 3122 pcs
ladata: FF02S25SV1.pdf
RFQ
FF02S40SV1
FF02S40SV1
Kuvaus: CONN FPC BOTTOM 40POS 0.30MM R/A
Varastossa: 2818 pcs
ladata: FF02S40SV1.pdf
RFQ
FF02S29SV1
FF02S29SV1
Kuvaus: CONN FPC BOTTOM 29POS 0.30MM R/A