FF02S33SV1-R3000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FF02S33SV1-R3000
Valmistaja / merkki: JAE Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus CONN FPC BOTTOM 33POS 0.30MM R/A
lomakkeissa: FF02S33SV1-R3000.pdf
  • Viesti
FF02S33SV1-R3000: n tekniset tiedot
Osa numero FF02S33SV1-R3000 Valmistaja JAE Electronics, Inc.
Kuvaus CONN FPC BOTTOM 33POS 0.30MM R/A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5937 pcs Tietolomake FF02S33SV1-R3000.pdf
Voltage Rating 50V päättyminen Solder
Sarja FF02S Piki 0.012" (0.30mm)
Pakkaus Tape & Reel (TR) Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Joitakin paikkoja 33 Asennustyyppi Surface Mount, Right Angle
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) liitäntäsykleillä -
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 lukitusta Flip Lock
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Kotelon materiaali Liquid Crystal Polymer (LCP)
Asuminen Color White Korkeus Board 0.035" (0.88mm)
Flat Flex tyyppi FPC ominaisuudet Zero Insertion Force (ZIF)
SAK, FCB Paksuus 0.12mm Yksityiskohtainen kuvaus 33 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle
Nykyinen arvostelu 0.35A per Contact Yhteydenotto Material Copper Alloy