FF02S50SV1-R3000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FF02S50SV1-R3000
Valmistaja / merkki: JAE Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus CONN FPC BOTTOM 50POS 0.30MM R/A
lomakkeissa: FF02S50SV1-R3000.pdf
  • Viesti
FF02S50SV1-R3000: n tekniset tiedot
Osa numero FF02S50SV1-R3000 Valmistaja JAE Electronics, Inc.
Kuvaus CONN FPC BOTTOM 50POS 0.30MM R/A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4342 pcs Tietolomake FF02S50SV1-R3000.pdf
Voltage Rating 50V päättyminen Solder
Sarja FF02S Piki 0.012" (0.30mm)
Pakkaus Tape & Reel (TR) Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Joitakin paikkoja 50 Asennustyyppi Surface Mount, Right Angle
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) liitäntäsykleillä -
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 lukitusta Flip Lock
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Kotelon materiaali Liquid Crystal Polymer (LCP)
Asuminen Color White Korkeus Board 0.035" (0.88mm)
Flat Flex tyyppi FPC ominaisuudet Zero Insertion Force (ZIF)
SAK, FCB Paksuus 0.12mm Yksityiskohtainen kuvaus 50 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle
Nykyinen arvostelu 0.35A per Contact Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteydenotto Finish Paksuus 3.90µin (0.099µm) Yhteydenotto Finish Gold
Liitin / yhteystyyppi Contacts, Bottom Kaapeli End Type Straight
toimilaite Material Polyphenylene Sulfide (PPS) toimilaite Color Black
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
FF02S65SV1-R3000
FF02S65SV1-R3000
valmistajat: JAE Electronics, Inc.
Kuvaus: CONN FPC BOTTOM 65POS 0.30MM R/A
Varastossa: 6997 pcs
ladata: FF02S65SV1-R3000.pdf
RFQ
FF02S60SV1
FF02S60SV1
Kuvaus: CONNECTOR FPC
Varastossa: 3087 pcs
ladata: FF02S60SV1.pdf
RFQ
FF02S50SV1
FF02S50SV1
Kuvaus: CONN FPC BOTTOM 50POS 0.30MM R/A