FF02S40SV1-R3000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
FF02S40SV1-R3000 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FF02S40SV1-R3000
Valmistaja / merkki: JAE Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus CONN FPC BOTTOM 40POS 0.30MM R/A
lomakkeissa: 1.FF02S40SV1-R3000.pdf2.FF02S40SV1-R3000.pdf
  • Viesti
FF02S40SV1-R3000: n tekniset tiedot
Osa numero FF02S40SV1-R3000 Valmistaja JAE Electronics, Inc.
Kuvaus CONN FPC BOTTOM 40POS 0.30MM R/A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7031 pcs Tietolomake 1.FF02S40SV1-R3000.pdf2.FF02S40SV1-R3000.pdf
Voltage Rating 50V päättyminen Solder
Sarja FF02S Piki 0.012" (0.30mm)
Pakkaus Cut Tape (CT) Muut nimet 670-2619-1
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Joitakin paikkoja 40
Asennustyyppi Surface Mount, Right Angle Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
liitäntäsykleillä - Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
lukitusta Flip Lock Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Kotelon materiaali Liquid Crystal Polymer (LCP) Asuminen Color White
Korkeus Board 0.035" (0.88mm) Flat Flex tyyppi FPC
ominaisuudet Zero Insertion Force (ZIF) SAK, FCB Paksuus 0.12mm
Yksityiskohtainen kuvaus 40 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle Nykyinen arvostelu 0.35A per Contact