ASRSFSRSF12K305B
JSTJST
JST
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ASRSFSRSF12K305B
Valmistaja / merkki: JST
Tuotteen Kuvaus JUMPER SRSF-91T-250AS X2 12"
lomakkeissa: ASRSFSRSF12K305B.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
ASRSFSRSF12K305B: n tekniset tiedot
Osa numero ASRSFSRSF12K305B Valmistaja JST
Kuvaus JUMPER SRSF-91T-250AS X2 12" Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 111837 pcs Tietolomake ASRSFSRSF12K305B.pdf
lankatulkki 12 AWG Sarja -
Rivien 1 Napaluku 1
Pituus 12.0" (304.8mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Black 12 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm) Yhteydenotto Finish Paksuus -