ASRSFSRSF12K51B
JSTJST
JST
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ASRSFSRSF12K51B
Valmistaja / merkki: JST
Tuotteen Kuvaus JUMPER SRSF-91T-250AS X2 2"
lomakkeissa: ASRSFSRSF12K51B.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
ASRSFSRSF12K51B: n tekniset tiedot
Osa numero ASRSFSRSF12K51B Valmistaja JST
Kuvaus JUMPER SRSF-91T-250AS X2 2" Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 219879 pcs Tietolomake ASRSFSRSF12K51B.pdf
lankatulkki 12 AWG Sarja -
Rivien 1 Napaluku 1
Pituus 2.00" (50.80mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Black 12 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 2.00" (50.80mm) Yhteydenotto Finish Paksuus -