KSW24B-0100
Jonard ToolsJonard Tools
KSW24B-0100 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: KSW24B-0100
Valmistaja / merkki: Jonard Tools
Tuotteen Kuvaus WIRE 24 AWG BLUE 100 FT CSW
lomakkeissa: 1.KSW24B-0100.pdf2.KSW24B-0100.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
KSW24B-0100: n tekniset tiedot
Osa numero KSW24B-0100 Valmistaja Jonard Tools
Kuvaus WIRE 24 AWG BLUE 100 FT CSW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3692 pcs Tietolomake 1.KSW24B-0100.pdf2.KSW24B-0100.pdf
lankatulkki 24 AWG Sarja KSW
Arvioinnit UL Style 1422 Pakkaus Roll
Muut nimet K651
KSW24B-0100-ND
Käyttölämpötila 105°C
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Pituus 100' (30.5m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant takki Color Blue
Takki (Insulation) Paksuus - Takki (Eristys) Materiaali Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Takki (Insulation) Halkaisija 0.030" (0.76mm) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus Wire Wrap 24 AWG Blue Polyvinylidene Fluoride (PVDF) 100' (30.5m) Johdinlevyt Silver
Johdin materiaali Copper, Bare Johdinhalkaisija 0.019" (0.50mm)