KSW28BLK-0100
Jonard ToolsJonard Tools
KSW28BLK-0100 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: KSW28BLK-0100
Valmistaja / merkki: Jonard Tools
Tuotteen Kuvaus WIRE 28AWG BLACK 100 FT CSW
lomakkeissa: 1.KSW28BLK-0100.pdf2.KSW28BLK-0100.pdf
  • Viesti
KSW28BLK-0100: n tekniset tiedot
Osa numero KSW28BLK-0100 Valmistaja Jonard Tools
Kuvaus WIRE 28AWG BLACK 100 FT CSW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3450 pcs Tietolomake 1.KSW28BLK-0100.pdf2.KSW28BLK-0100.pdf
lankatulkki 28 AWG Sarja KSW
Arvioinnit UL Style 1423 Pakkaus Roll
Muut nimet K751
KSW28BLK-0100-ND
Käyttölämpötila -
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Pituus 100' (30.5m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant takki Color Black
Takki (Insulation) Paksuus - Takki (Eristys) Materiaali Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Takki (Insulation) Halkaisija 0.024" (0.61mm) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus Wire Wrap 28 AWG Black Polyvinylidene Fluoride (PVDF) 100' (30.5m) Johdinlevyt Silver
Johdin materiaali Copper, Bare Johdinhalkaisija 0.013" (0.32mm)