C325C162J3G5TA7301
Tuote-esittely
Osa numero: C325C162J3G5TA7301
Valmistaja / merkki: KEMET
Tuotteen Kuvaus CAP CER 1600PF 25V C0G RADIAL
lomakkeissa: C325C162J3G5TA7301.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
C325C162J3G5TA7301: n tekniset tiedot
Osa numero C325C162J3G5TA7301 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1600PF 25V C0G RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1053114 pcs Tietolomake C325C162J3G5TA7301.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Rated 25V
Toleranssi 1600pF Paksuus (Max) C0G, NP0
Surface Mount Land Koko 0.200" (5.08mm) Koko / Dimension 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Sarja Goldmax, 300 Ripple Current - matala taajuus Bypass, Decoupling
Arvioinnit - Polarisaatio Radial
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero C325C162J3G5TA7301
Lead Style - Korkeus - Istuva (Max) 0.300" (7.62mm)
ominaisuudet Low ESL Epäonnistumisprosentti Formed Leads - Kinked
Laajennettu kuvaus 1600pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial ESR (Equivalent Series Resistance) ±5%
Kuvaus CAP CER 1600PF 25V C0G RADIAL
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
C325C162GAG5TA
C325C162GAG5TA
valmistajat: KEMET
Kuvaus: CAP CER 1600PF 250V C0G/NP0 RAD
Varastossa: 146861 pcs
ladata: C325C162GAG5TA.pdf
RFQ
C325C162J3G5TA
C325C162J3G5TA
valmistajat: KEMET
Kuvaus: CAP CER RAD 1.6NF 25V C0G 5%