C325C162JAG5TA7301
Tuote-esittely
Osa numero: C325C162JAG5TA7301
Valmistaja / merkki: KEMET
Tuotteen Kuvaus CAP CER 1600PF 250V C0G/NP0 RAD
lomakkeissa: C325C162JAG5TA7301.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
C325C162JAG5TA7301: n tekniset tiedot
Osa numero C325C162JAG5TA7301 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1600PF 250V C0G/NP0 RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 652419 pcs Tietolomake C325C162JAG5TA7301.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±5%
Paksuus (Max) - lämpötila kerroin C0G, NP0
Koko / Dimension 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Sarja Goldmax, 300
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Lead Spacing 0.200" (5.08mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.300" (7.62mm)
ominaisuudet Low ESL Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1600pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapasitanssi 1600pF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
C325C169B3G5TA
C325C169B3G5TA
valmistajat: KEMET
Kuvaus: CAP CER 1.6PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Varastossa: 277420 pcs
ladata: C325C169B3G5TA.pdf
RFQ
C325C162JAG5TA
C325C162JAG5TA
valmistajat: KEMET
Kuvaus: CAP CER RAD 1.6NF 250V C0G 5%