L0806B1R0JSWST
KEMETKEMET
L0806B1R0JSWST Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: L0806B1R0JSWST
Valmistaja / merkki: KEMET
Tuotteen Kuvaus INDUCTORSIGNAL LINE 0806 1H 5% 3
lomakkeissa: 1.L0806B1R0JSWST.pdf2.L0806B1R0JSWST.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
L0806B1R0JSWST: n tekniset tiedot
Osa numero L0806B1R0JSWST Valmistaja KEMET
Kuvaus INDUCTORSIGNAL LINE 0806 1H 5% 3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 337709 pcs Tietolomake 1.L0806B1R0JSWST.pdf2.L0806B1R0JSWST.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 0806 (2016 Metric) Koko / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
suojaus Unshielded Sarja L-SWS
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 0806 (2016 Metric)
Muut nimet 399-17737-1 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.96MHz induktanssi 1µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.071" (1.80mm) Taajuus - Self Resonant 220MHz
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 1µH Unshielded Wirewound Inductor 385mA 380 mOhm 0806 (2016 Metric)
DC Resistance (DCR) 380 mOhm Nykyinen arvostelu 385mA