L0806B220JSWST
KEMETKEMET
L0806B220JSWST Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: L0806B220JSWST
Valmistaja / merkki: KEMET
Tuotteen Kuvaus INDUCTORSIGNAL LINE 0806 22H 5%
lomakkeissa: L0806B220JSWST.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
L0806B220JSWST: n tekniset tiedot
Osa numero L0806B220JSWST Valmistaja KEMET
Kuvaus INDUCTORSIGNAL LINE 0806 22H 5% Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 257128 pcs Tietolomake L0806B220JSWST.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 0806 (2016 Metric) Koko / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
suojaus Unshielded Sarja L-SWS
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 0806 (2016 Metric)
Muut nimet 399-17753-1 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.52MHz induktanssi 22µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.071" (1.80mm) Taajuus - Self Resonant 17MHz
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Unshielded Wirewound Inductor 140mA 2.8 Ohm 0806 (2016 Metric)
DC Resistance (DCR) 2.8 Ohm Nykyinen arvostelu 140mA