1808YA250182KXRSP
Knowles SyferKnowles Syfer
1808YA250182KXRSP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1808YA250182KXRSP
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP CER 1800PF 250V X7R 1808
lomakkeissa: 1808YA250182KXRSP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
12000 pcs
  • Viesti
1808YA250182KXRSP: n tekniset tiedot
Osa numero 1808YA250182KXRSP Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1800PF 250V X7R 1808 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 97093 pcs Tietolomake 1808YA250182KXRSP.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±10%
Paksuus (Max) 0.079" (2.00mm) lämpötila kerroin X7R (2R1)
Koko / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Sarja FlexiCap™
Arvioinnit X2 Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1808 (4520 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet Soft Termination, High Voltage Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1800pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) kapasitanssi 1800pF