1808YA250182KXTSP
Knowles SyferKnowles Syfer
1808YA250182KXTSP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1808YA250182KXTSP
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP CER 1800PF 250V X7R 1808
lomakkeissa: 1808YA250182KXTSP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
1808YA250182KXTSP: n tekniset tiedot
Osa numero 1808YA250182KXTSP Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1800PF 250V X7R 1808 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 83980 pcs Tietolomake 1808YA250182KXTSP.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±10%
Paksuus (Max) 0.079" (2.00mm) lämpötila kerroin X7R (2R1)
Koko / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Sarja FlexiCap™
Arvioinnit X2 Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1808 (4520 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet Soft Termination, High Voltage Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1800pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) kapasitanssi 1800pF
Sovellukset Safety, Boardflex Sensitive
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1808YA250182MXRSP
1808YA250182MXRSP
valmistajat: Knowles Syfer
Kuvaus: CAP CER 1800PF 250V X7R 1808
Varastossa: 88122 pcs
ladata: 1808YA250182MXRSP.pdf
RFQ
1808YA250182JXRSPU
1808YA250182JXRSPU
valmistajat: Knowles Syfer
Varastossa: 95564 pcs
ladata: 1808YA250182JXRSPU.pdf
RFQ
1808YA250182KXTSPU
1808YA250182KXTSPU