CDZVT2R20B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
CDZVT2R20B Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CDZVT2R20B
Valmistaja / merkki: LAPIS Semiconductor
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER 20V 100MW VMN2M
lomakkeissa: 1.CDZVT2R20B.pdf2.CDZVT2R20B.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
8000 pcs
16000 pcs
  • Viesti
CDZVT2R20B: n tekniset tiedot
Osa numero CDZVT2R20B Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus DIODE ZENER 20V 100MW VMN2M Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2758529 pcs Tietolomake 1.CDZVT2R20B.pdf2.CDZVT2R20B.pdf
Jännite - Zener (Nom) (Vz) 20V Toleranssi -
Toimittaja Device Package VMN2M Sarja -
Virta - Max 100mW Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2-SMD, Flat Lead Muut nimet CDZVT2R20BTR
Käyttölämpötila 150°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Impedanssi (Max) (Zzt) 85 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 20V 100mW Surface Mount VMN2M
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 100nA @ 15V