CDZVT2R3.6B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
CDZVT2R3.6B Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CDZVT2R3.6B
Valmistaja / merkki: LAPIS Semiconductor
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER 3.6V 100MW VMN2M
lomakkeissa: 1.CDZVT2R3.6B.pdf2.CDZVT2R3.6B.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
CDZVT2R3.6B: n tekniset tiedot
Osa numero CDZVT2R3.6B Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus DIODE ZENER 3.6V 100MW VMN2M Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 403546 pcs Tietolomake 1.CDZVT2R3.6B.pdf2.CDZVT2R3.6B.pdf
Jännite - Zener (Nom) (Vz) 3.6V Toleranssi -
Toimittaja Device Package VMN2M Sarja -
Virta - Max 100mW Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case 2-SMD, Flat Lead Muut nimet CDZVT2R3.6BDKR
Käyttölämpötila 150°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Impedanssi (Max) (Zzt) 100 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 3.6V 100mW Surface Mount VMN2M
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 10µA @ 1V