RB400DFHT146
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB400DFHT146 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RB400DFHT146
Valmistaja / merkki: LAPIS Semiconductor
Tuotteen Kuvaus DIODE (RECTIFIER FRD) 40V-VRM 40
lomakkeissa: 1.RB400DFHT146.pdf2.RB400DFHT146.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
RB400DFHT146: n tekniset tiedot
Osa numero RB400DFHT146 Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus DIODE (RECTIFIER FRD) 40V-VRM 40 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 208817 pcs Tietolomake 1.RB400DFHT146.pdf2.RB400DFHT146.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 550mV @ 500mA Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Toimittaja Device Package SMD3 Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja Automotive, AEC-Q101 Käänteinen Recovery Time (TRR) 7.35ns
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Muut nimet RB400DFHT146CT Käyttölämpötila - liitäntä 125°C (Max)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Schottky
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 40V 500mA Surface Mount SMD3 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 50µA @ 30V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 500mA Kapasitanssi @ Vr, F 130pF @ 0V, 1MHz