RB400D-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
Micro Commercial Components (MCC)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RB400D-TP
Valmistaja / merkki: Micro Commercial Components (MCC)
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 40V 500MA SOT23
lomakkeissa: RB400D-TP.pdf
  • Viesti
RB400D-TP: n tekniset tiedot
Osa numero RB400D-TP Valmistaja Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 40V 500MA SOT23 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3105 pcs Tietolomake RB400D-TP.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 550mV @ 500mA Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Toimittaja Device Package SOT-23 Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Käyttölämpötila - liitäntä 125°C (Max)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Schottky
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 40V 500mA Surface Mount SOT-23 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 50µA @ 30V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 500mA Kapasitanssi @ Vr, F 125pF @ 0V, 1MHz