CKB.M10.GLNG
Tuote-esittely
Osa numero: CKB.M10.GLNG
Valmistaja / merkki: LEMO
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT FMALE 10POS GOLD SLDR
lomakkeissa: CKB.M10.GLNG.pdf
  • Viesti
CKB.M10.GLNG: n tekniset tiedot
Osa numero CKB.M10.GLNG Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 10POS GOLD SLDR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5225 pcs Tietolomake CKB.M10.GLNG.pdf
Voltage Rating - päättyminen Solder
suojaus Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert M10 Shell-materiaali Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Sarja 2P
Pakkaus Bulk Suuntautuminen B
Käyttölämpötila -50°C ~ 150°C Joitakin paikkoja 10
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole Asennus Ominaisuus Front and Rear Side Nut
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK)
Tulosuoja IP50 - Dust Protected ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Push-Pull, Detent Lock Yksityiskohtainen kuvaus 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
Nykyinen arvostelu 8A Yhteydenotto Material -