CKB.M16.GLLG
LEMOLEMO
CKB.M16.GLLG Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CKB.M16.GLLG
Valmistaja / merkki: LEMO
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP
lomakkeissa: 1.CKB.M16.GLLG.pdf2.CKB.M16.GLLG.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
CKB.M16.GLLG: n tekniset tiedot
Osa numero CKB.M16.GLLG Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1620 pcs Tietolomake 1.CKB.M16.GLLG.pdf2.CKB.M16.GLLG.pdf
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
suojaus Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert M16 Shell-materiaali Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Sarja 2P
Pakkaus Bulk Muut nimet 1124-1211
CKBM16GLLG
Suuntautuminen B Käyttölämpötila -50°C ~ 150°C
Joitakin paikkoja 16 Asennustyyppi Panel Mount
Asennus Ominaisuus Front and Rear Side Nut Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP50 - Dust Protected
ominaisuudet - kiinnitys tyyppi Push-Pull, Detent Lock
Yksityiskohtainen kuvaus 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 6A