CKB.M26.GLLR
LEMOLEMO
LEMO
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CKB.M26.GLLR
Valmistaja / merkki: LEMO
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT FMALE 26POS SOLDER CUP
lomakkeissa: CKB.M26.GLLR.pdf
  • Viesti
CKB.M26.GLLR: n tekniset tiedot
Osa numero CKB.M26.GLLR Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 26POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3920 pcs Tietolomake CKB.M26.GLLR.pdf
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
suojaus Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert M26 Shell-materiaali Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Sarja 2P
Pakkaus Bulk Suuntautuminen B
Käyttölämpötila -50°C ~ 150°C Joitakin paikkoja 26
Asennustyyppi Panel Mount Asennus Ominaisuus Front and Rear Side Nut
Materiaali Paloluokitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP50 - Dust Protected
ominaisuudet - kiinnitys tyyppi Push-Pull, Detent Lock
Yksityiskohtainen kuvaus 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 2A