CKB.M34.GLLA
Tuote-esittely
Osa numero: CKB.M34.GLLA
Valmistaja / merkki: LEMO
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT FMALE 34POS SOLDER CUP
lomakkeissa: CKB.M34.GLLA.pdf
  • Viesti
CKB.M34.GLLA: n tekniset tiedot
Osa numero CKB.M34.GLLA Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 34POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5480 pcs Tietolomake CKB.M34.GLLA.pdf
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
suojaus Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert M34 Shell-materiaali Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Sarja 2P
Pakkaus Bulk Suuntautuminen B
Käyttölämpötila -50°C ~ 150°C Joitakin paikkoja 34
Asennustyyppi Panel Mount Asennus Ominaisuus Front and Rear Side Nut
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK)
Tulosuoja IP50 - Dust Protected ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Push-Pull, Detent Lock Yksityiskohtainen kuvaus 34 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Nykyinen arvostelu 1.5A Yhteydenotto Material -