FGL.0K.302.CLLC35
LEMOLEMO
LEMO
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FGL.0K.302.CLLC35
Valmistaja / merkki: LEMO
Tuotteen Kuvaus CONN PLUG FMALE 2POS SOLDER CUP
lomakkeissa: FGL.0K.302.CLLC35.pdf
  • Viesti
FGL.0K.302.CLLC35: n tekniset tiedot
Osa numero FGL.0K.302.CLLC35 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG FMALE 2POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5040 pcs Tietolomake FGL.0K.302.CLLC35.pdf
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
suojaus Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 302 Shell-materiaali Brass
Shell Finish Chrome Sarja 0K
Pakkaus Bulk Suuntautuminen L
Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 2
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Asennus Ominaisuus -
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK)
Tulosuoja IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof ominaisuudet Backshell
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Nykyinen arvostelu 10A Yhteydenotto Material Bronze
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 59.0µin (1.50µm) Yhteys Maali - Mating Gold
Liitintyyppi Plug, Female Sockets Väri Silver
kaapeli Opening 0.122" ~ 0.138" (3.10mm ~ 3.50mm) Takalasin materiaali, pinnoitus Brass, Chrome