PCA.2S.303.CLLC52
LEMOLEMO
LEMO
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PCA.2S.303.CLLC52
Valmistaja / merkki: LEMO
Tuotteen Kuvaus CONN CIRC RCPT 3POS SOLDER CUP
lomakkeissa: PCA.2S.303.CLLC52.pdf
  • Viesti
PCA.2S.303.CLLC52: n tekniset tiedot
Osa numero PCA.2S.303.CLLC52 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN CIRC RCPT 3POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6059 pcs Tietolomake PCA.2S.303.CLLC52.pdf
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
suojaus Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 303 Shell-materiaali Brass
Shell Finish Chrome Sarja 2S
Pakkaus Bulk Suuntautuminen Keyed
Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C Joitakin paikkoja 3
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Asennus Ominaisuus -
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP50 - Dust Protected
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 15A
Yhteydenotto Material Brass, Bronze Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets and Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)