PCA.2S.303.CLLC72
LEMOLEMO
LEMO
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PCA.2S.303.CLLC72
Valmistaja / merkki: LEMO
Tuotteen Kuvaus CONN CIRC RCPT 3POS SOLDER CUP
lomakkeissa: PCA.2S.303.CLLC72.pdf
  • Viesti
PCA.2S.303.CLLC72: n tekniset tiedot
Osa numero PCA.2S.303.CLLC72 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN CIRC RCPT 3POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5356 pcs Tietolomake PCA.2S.303.CLLC72.pdf
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
suojaus Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 303 Shell-materiaali Brass
Shell Finish Chrome Sarja 2S
Pakkaus Bulk Suuntautuminen Keyed
Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C Joitakin paikkoja 3
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Asennus Ominaisuus -
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK)
Tulosuoja IP50 - Dust Protected ominaisuudet Backshell
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Nykyinen arvostelu 15A Yhteydenotto Material Brass, Bronze
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus - Yhteys Maali - Mating Gold
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets and Male Pins Väri Silver
kaapeli Opening 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Takalasin materiaali, pinnoitus Brass, Chrome