PRB.M0.4GL.MC65V
Tuote-esittely
Osa numero: PRB.M0.4GL.MC65V
Valmistaja / merkki: LEMO
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP
lomakkeissa: PRB.M0.4GL.MC65V.pdf
  • Viesti
PRB.M0.4GL.MC65V: n tekniset tiedot
Osa numero PRB.M0.4GL.MC65V Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3231 pcs Tietolomake PRB.M0.4GL.MC65V.pdf
Voltage Rating - päättyminen Crimp
suojaus Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert M04 Shell-materiaali Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Sarja 1P
Pakkaus Bulk Suuntautuminen B
Käyttölämpötila -50°C ~ 150°C Joitakin paikkoja 4
kiinnitys tyyppi Push-Pull, Detent Lock Yksityiskohtainen kuvaus 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Nykyinen arvostelu 8A Yhteydenotto Material -
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus - Yhteys Maali - Mating Gold
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets Väri Gray, Green
kaapeli Opening 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Takalasin materiaali, pinnoitus Polysulfone (PSU)