PRB.M0.5GL.LC65G
Tuote-esittely
Osa numero: PRB.M0.5GL.LC65G
Valmistaja / merkki: LEMO
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
lomakkeissa: PRB.M0.5GL.LC65G.pdf
  • Viesti
PRB.M0.5GL.LC65G: n tekniset tiedot
Osa numero PRB.M0.5GL.LC65G Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3865 pcs Tietolomake PRB.M0.5GL.LC65G.pdf
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
suojaus Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert M05 Shell-materiaali Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Sarja 1P
Pakkaus Bulk Suuntautuminen B
Käyttölämpötila -50°C ~ 150°C Joitakin paikkoja 5
kiinnitys tyyppi Push-Pull, Detent Lock Yksityiskohtainen kuvaus 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Nykyinen arvostelu 7A Yhteydenotto Material -
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus - Yhteys Maali - Mating Gold
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets Väri Gray
kaapeli Opening 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Takalasin materiaali, pinnoitus Polysulfone (PSU)