PRB.M0.9GL.LC52J
Tuote-esittely
Osa numero: PRB.M0.9GL.LC52J
Valmistaja / merkki: LEMO
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT FMALE 9POS SOLDER CUP
lomakkeissa: PRB.M0.9GL.LC52J.pdf
  • Viesti
PRB.M0.9GL.LC52J: n tekniset tiedot
Osa numero PRB.M0.9GL.LC52J Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 9POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5767 pcs Tietolomake PRB.M0.9GL.LC52J.pdf
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
suojaus Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert M09 Shell-materiaali Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Sarja 1P
Pakkaus Bulk Suuntautuminen B
Käyttölämpötila -50°C ~ 150°C Joitakin paikkoja 9
kiinnitys tyyppi Push-Pull, Detent Lock Yksityiskohtainen kuvaus 9 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Nykyinen arvostelu 3A Yhteydenotto Material -
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus - Yhteys Maali - Mating Gold
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets Väri Gray, Yellow
kaapeli Opening 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Takalasin materiaali, pinnoitus Polysulfone (PSU)