PRB.M1.0GL.LC52G
LEMOLEMO
LEMO
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PRB.M1.0GL.LC52G
Valmistaja / merkki: LEMO
Tuotteen Kuvaus CONN INLINE RCPT
lomakkeissa:
  • Viesti
PRB.M1.0GL.LC52G: n tekniset tiedot
Osa numero PRB.M1.0GL.LC52G Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN INLINE RCPT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6861 pcs Tietolomake
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
suojaus Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert M10 Shell-materiaali Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Sarja 1P
Pakkaus Bulk Suuntautuminen B
Käyttölämpötila -50°C ~ 150°C Joitakin paikkoja 10
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Asennus Ominaisuus -
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK)
Tulosuoja IP50 - Dust Protected ominaisuudet Backshell
kiinnitys tyyppi Push-Pull, Detent Lock Yksityiskohtainen kuvaus 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
Nykyinen arvostelu 3A Yhteydenotto Material -
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus - Yhteys Maali - Mating Gold
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets Väri Gray
kaapeli Opening 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Takalasin materiaali, pinnoitus Polysulfone (PSU)