SLS.M22.GLAA
LEMOLEMO
LEMO
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SLS.M22.GLAA
Valmistaja / merkki: LEMO
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT MALE 22POS SOLDER CUP
lomakkeissa: SLS.M22.GLAA.pdf
  • Viesti
SLS.M22.GLAA: n tekniset tiedot
Osa numero SLS.M22.GLAA Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT MALE 22POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4998 pcs Tietolomake SLS.M22.GLAA.pdf
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
suojaus Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert M22 Shell-materiaali Sulfone
Shell Finish - Sarja SP
Pakkaus Bulk Suuntautuminen S
Käyttölämpötila -50°C ~ 170°C Joitakin paikkoja 22
Asennustyyppi Panel Mount Asennus Ominaisuus Bulkhead - Rear Side Nut
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK)
Tulosuoja IP50 - Dust Protected ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 22 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup
Nykyinen arvostelu 2A Yhteydenotto Material -
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus - Yhteys Maali - Mating Gold
Liitintyyppi Receptacle, Male Pins Väri Blue, Gray
kaapeli Opening - Takalasin materiaali, pinnoitus -
Sovellukset Automotive, Industrial, Medical, Testing Equipment & Measurement
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SLS-P830668
SLS-P830668
valmistajat: Peerless by Tymphany
Kuvaus: SPEAKER 8OHM 70W TOP PORT 87.5DB
Varastossa: 1728 pcs
ladata: SLS-P830668.pdf
RFQ
SLS10EREUSON3XTMA1
SLS10EREUSON3XTMA1
valmistajat: Infineon Technologies
Kuvaus: AUTHENTICATION
Varastossa: 189816 pcs
ladata:
RFQ
SLS120
SLS120
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: SWITCH SLIDE SPDT 500MA 125V
ladata: SLS120.pdf
Kuvaus: SPEAKER 8OHM 90W TOP PORT 85.6DB
ladata: SLS-P830667.pdf
SLS1201
SLS1201
ladata: SLS1201.pdf
SLS-R
SLS-R
valmistajat: 3M
Kuvaus: TAPE LABELING WHITE 1"X 2.5"