SLS.M22.GLAJ
LEMOLEMO
LEMO
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SLS.M22.GLAJ
Valmistaja / merkki: LEMO
Tuotteen Kuvaus RCPT PNL MNT
lomakkeissa: SLS.M22.GLAJ.pdf
  • Viesti
SLS.M22.GLAJ: n tekniset tiedot
Osa numero SLS.M22.GLAJ Valmistaja LEMO
Kuvaus RCPT PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2968 pcs Tietolomake SLS.M22.GLAJ.pdf
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
suojaus Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert M22 Shell-materiaali Sulfone
Shell Finish - Sarja SP
Pakkaus Bulk Suuntautuminen S
Käyttölämpötila -50°C ~ 170°C Joitakin paikkoja 22
Asennustyyppi Panel Mount Asennus Ominaisuus Bulkhead - Rear Side Nut
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK)
Tulosuoja IP50 - Dust Protected ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 22 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup
Nykyinen arvostelu 2A Yhteydenotto Material -