LRF3WLF-01-R010F
TT Electronics/IRC
LRF3WLF-01-R010F Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LRF3WLF-01-R010F
Valmistaja / merkki: TT Electronics/IRC
Tuotteen Kuvaus RES SMD 0.01 OHM 3W 2512 WIDE
lomakkeissa: LRF3WLF-01-R010F.pdf
  • Viesti
LRF3WLF-01-R010F: n tekniset tiedot
Osa numero LRF3WLF-01-R010F Valmistaja TT Electronics/IRC
Kuvaus RES SMD 0.01 OHM 3W 2512 WIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6366 pcs Tietolomake LRF3WLF-01-R010F.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 3W
Jännite - Breakdown 1225 Paksuus (Max) ±100ppm/°C
Koko / Dimension 0.125" L x 0.250" W (3.18mm x 6.35mm) Sarja LRF3W
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Polarisaatio Wide 2512 (6432 Metric), 1225
Muut nimet 4545061128
LRC-LRF3WLF-01-R010-F
LRCLRF3WLF01R010F
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero LRF3WLF-01-R010F
Korkeus - Istuva (Max) 0.037" (0.94mm) ominaisuudet Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
FIFO: n 2 Laajennettu kuvaus 0.01 Ohm ±1% 3W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film
ESR (Equivalent Series Resistance) ±1% Kuvaus RES SMD 0.01 OHM 3W 2512 WIDE