LRF3W-R020JW
TT ElectronicsTT Electronics
LRF3W-R020JW Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LRF3W-R020JW
Valmistaja / merkki: TT Electronics
Tuotteen Kuvaus RES 0.02 OHM 3W 2512 WIDE
lomakkeissa: LRF3W-R020JW.pdf
  • Viesti
LRF3W-R020JW: n tekniset tiedot
Osa numero LRF3W-R020JW Valmistaja TT Electronics
Kuvaus RES 0.02 OHM 3W 2512 WIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5911 pcs Tietolomake LRF3W-R020JW.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 1225 Koko / Dimension 0.125" L x 0.250" W (3.18mm x 6.35mm)
Sarja LRF3W paneeli tila 20 mOhms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Muut nimet 985-1225-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.037" (0.94mm) ominaisuudet Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 20 mOhms ±5% 3W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film