ANT-916-MHW-RPS-L
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-916-MHW-RPS-L Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ANT-916-MHW-RPS-L
Valmistaja / merkki: Linx Technologies
Tuotteen Kuvaus RF ANT 916MHZ WHIP CTR CAB 180"
lomakkeissa: ANT-916-MHW-RPS-L.pdf
  • Viesti
ANT-916-MHW-RPS-L: n tekniset tiedot
Osa numero ANT-916-MHW-RPS-L Valmistaja Linx Technologies
Kuvaus RF ANT 916MHZ WHIP CTR CAB 180" Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8296 pcs Tietolomake ANT-916-MHW-RPS-L.pdf
VSWR 1.9 päättyminen Cable (4.6M) - RP-SMA Male
Sarja MHW Return Loss -
Pakkaus Bulk Muut nimet Q4018964
Lukumäärä Bands 1 Asennustyyppi Adhesive
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Korkeus (Max) 5.433" (138.00mm)
Saada 5.4dBi Taajuusalue 816MHz ~ 1.016GHz
Taajuusryhmä UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Taajuus (keskikohta / bändi) 916MHz
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 916MHz ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox Whip, Center-Fed Double RF Antenna 816MHz ~ 1.016GHz 5.4dBi Cable (4.6M) - RP-SMA Male Adhesive