| Osa numero | ANT-916-MHW-RPS-S | Valmistaja | Linx Technologies |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | RF ANT 916MHZ WHIP CTR CABLE 79" | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS-yhteensopiva |
| Saatavana oleva määrä | 7075 pcs | Tietolomake | ANT-916-MHW-RPS-S.pdf |
| VSWR | 1.9 | päättyminen | Cable (2M) - RP-SMA Male |
| Sarja | MHW | Return Loss | - |
| Pakkaus | Bulk | Muut nimet | ANT-916-MHW-RPS ANT-916-MHW-RPS-ND ANT916MHWRPSS Q1189652 |
| Lukumäärä Bands | 1 | Asennustyyppi | Adhesive |
| Tulosuoja | - | Korkeus (Max) | 5.433" (138.00mm) |
| Saada | 5.4dBi | Taajuusalue | 816MHz ~ 1.016GHz |
| Taajuusryhmä | UHF (300 MHz ~ 1 GHz) | Taajuus (keskikohta / bändi) | 916MHz |
| ominaisuudet | - | Yksityiskohtainen kuvaus | 916MHz ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox Whip, Center-Fed Double RF Antenna 816MHz ~ 1.016GHz 5.4dBi Cable (2M) - RP-SMA Male Adhesive |