ADC12D2000RFIUT/NOPB
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ADC12D2000RFIUT/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC ADC 12BIT 4.0GSPS 292BGA
lomakkeissa:
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 20 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 20 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
40 pcs
  • Viesti
ADC12D2000RFIUT/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero ADC12D2000RFIUT/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC ADC 12BIT 4.0GSPS 292BGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 20 pcs Tietolomake
Jännite - Supply, Digital 1.9 V ~ 2.1 V Jännite - Supply, Analog 1.9 V ~ 2.1 V
Toimittaja Device Package 292-BGA (27x27) Sarja -
Näytteenottotaajuus (Per Second) 4G Viite Tyyppi Internal
Suhde - S / H: ADC 1:1 Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 292-BGA Muut nimet 296-43535-5
ADC12D2000RFIUT/NOPB-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Tulojen määrä 2
Lukumäärä Bits 12 A / D-muuntimien määrä 2