ADC12DL080CIVS/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: ADC12DL080CIVS/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC ADC 12BIT 80MSPS DUAL 64-TQFP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
160 pcs
  • Viesti
ADC12DL080CIVS/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero ADC12DL080CIVS/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC ADC 12BIT 80MSPS DUAL 64-TQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3541 pcs Tietolomake
Jännite - Supply, Digital 2.4 V ~ 3.6 V Jännite - Supply, Analog 3 V ~ 3.6 V
Toimittaja Device Package 64-TQFP (10x10) Sarja -
Näytteenottotaajuus (Per Second) 80M Viite Tyyppi External, Internal
Suhde - S / H: ADC 1:1 Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 64-TQFP Muut nimet *ADC12DL080CIVS/NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Tulojen määrä 2
Lukumäärä Bits 12 A / D-muuntimien määrä 2