ADC12DS080CISQ/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: ADC12DS080CISQ/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC ADC 12BIT 80MSPS LVDS 60WQFN
lomakkeissa:
  • Viesti
ADC12DS080CISQ/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero ADC12DS080CISQ/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC ADC 12BIT 80MSPS LVDS 60WQFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4850 pcs Tietolomake
Jännite - Supply, Digital 2.7 V ~ 3.6 V Jännite - Supply, Analog 2.7 V ~ 3.6 V
Toimittaja Device Package 60-WQFN (9x9) Sarja -
Näytteenottotaajuus (Per Second) 80M Viite Tyyppi External, Internal
Suhde - S / H: ADC 1:1 Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 60-WFQFN Exposed Pad Muut nimet ADC12DS080CISQ/NOPBTR
ADC12DS080CISQNOPB
ADC12DS080CISQTR
ADC12DS080CISQTR-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Tulojen määrä 2
Lukumäärä Bits 12 A / D-muuntimien määrä 2