ADC12L038CIWM/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: ADC12L038CIWM/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC ADC 12BIT W/S&H +SIGN 28SOIC
lomakkeissa:
  • Viesti
ADC12L038CIWM/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero ADC12L038CIWM/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC ADC 12BIT W/S&H +SIGN 28SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3019 pcs Tietolomake
Jännite - Supply, Digital 3 V ~ 5.5 V Jännite - Supply, Analog 3 V ~ 5.5 V
Toimittaja Device Package 28-SOIC Sarja -
Näytteenottotaajuus (Per Second) - Viite Tyyppi External
Suhde - S / H: ADC 1:1 Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Muut nimet *ADC12L038CIWM
*ADC12L038CIWM/NOPB
ADC12L038CIWM
ADC12L038CIWM-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Tulojen määrä 4, 8
Lukumäärä Bits 12 A / D-muuntimien määrä 1